Apie mus

 

Tai šokių mokykla skirta visai šeimai! Šokių mokymo patirtis nuo 1991 m.

 

Mėgstamą šokių užsiėmimą čia ras kiekvienas!

 

Tai viena pirmųjų šokių mokyklų, atkurtoje Lietuvoje, pradėjusi plačiai populiarinti socialinius t.y. mėgėjiškus, neporinius šokius atliekamus linijose.  Čia susibūria jaunimas ir suaugusieji norintys išmokti šokti ir turiningai praleisti laisvalaikį. Pageidaujantys dalyvauti varžybose ir siekti puikių šokimo rezultatų, savo  įgūdžius tobulina jaunimo ir suaugusiųjų varžybų šokių grupėje “LINEDANCE LT”, o vaikai šokių grupėje “Funky Girls”.

 

Vertinantiems ir mylintiems klasiką siūlome baleto pamokas. Baletas- visų šokių pagrindas, tad Šiuolaikinio baleto studija “ALLEGRO” atveria puikias galimybes grakštaus judesio, meninio pojūčio formavimui ir saviraiškai. Vaikučiams, kurių tėveliai užimti darbo dienomis, yra siūloma puiki alternatyva, tai šeštadieninė vaikų šokių mokyklėlė!

 

Airiškų šokių studija – norintiems išbandyti netradicines šokių veiklas bei įvaldyti stulbinamą airiškų šuolių techniką bei šokį su pakaustytais batais.

 

Na o didžiausią  populiarumą tarp šokių mokyklos lankytojų  šiuo metu baigia užkariauti  porinio West Coast Swing pamokos jaunimui ir suaugusiems, kurį jau šoka beveik visos Pasaulio šokių mokyklos, tad neatsiliekame ir mes J

 

Kviečiame prisijungti ir mėgautis puikiu šokio pasauliu su mūsų šokių mokykla!

 .

Mes Facebook'e
Mūsų partneriai