Šokių grupė “LINEDANCE LT

Vadovė Neringa Kirklienė

Choreografas Vytautas Mackonis

Šioje grupėje savo šokimo įgūdžius tobulina šokėjos nuo 16 m. Grupė pradėjo formuotis apie 2006 m. kai pirmosios šokėjos lietuvaitės pradėjo dalyvauti Kantri linijinių šokių varžybose užsienyje. Iš pradžių grupės šokėjos dalyvavo kantri šokių solo rungtyse, o vėliau ir kitose: renegade, choreografijos, pro-am. Apie 2011 m. pradėjo formuotis šokių komanda. 2012 m. komanda sėkmingai pasirodė linijinių šokių varžybose “LINEDANCE LT Vilniaus Taurė 2012” ir laimėjo I vietą “Showtime Open” komandinių rungčių kategorijoje. Taip pačiais metais varžybose “Šokiai visiems 2012”, Alytuje laimėjo 2 vietą. Komanda taip pat sėkmingai pasirodė varžybose Ispanijoje ir Olandijoje.

Taip mes šokame:

Šiuo metu grupėje šoka įvairaus amžiaus šokėjos. Tai daugelių linijinių solo ir komandų čempionatų ir varžybų nugalėtojos užsienyje ir Lietuvoje. Šokėjos dalyvavo varžybose: Latvijoje, Vokietijoje, Italijoje, Švedijoje, Austrijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Belgijoje, Danijoje ir kt. šalyse. Šokėjos Pasaulinių ir Europos čempionatų prizininkės ir nugalėtojos.

2012m. Ina Kuprionienė Pasaulio čempionė (amžius virš 40 m.) Milanas, Italija (WCDF)

2012m. Gražina Jonušienė Europos čempionė (amžius virš 40 m.) Veldhovenas, Olandija (WCDF)

Šokėjos Kasmet tobulinasi vasaros šokių stovykloje “Prie Krioklio” su puikiais šokių pedagogais: Vytautu Mackoniu, Gaudre Kazlauskaite, Mantu Svirskiu ir kt.

Varžybų šokių grupė šoka pagal Tarptautinę UCWDC šokių organizacijos linijinių solo bei linijinių sportinių šokių programą.

Šokių programą galite pažiūrėti čia (aktyvuoti I sokiu programą)

Užsiėmimų tvarkaraštis
Užsiėmimai vyksta adresu:
DĖMESIO!!!
Nuo spalio 31 d. šokame adresu Lakūnų g. 24, PC “Parkas Outlet”, II aukštas.Plačiau…

[table id=3 /]

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA
tel. +37069813428, el.paštas: neringa.kir@gmail.com

Varžybų šokių solo rungčių individualūs bei mažų grupių užsiėmimai vyksta pagal susitarimą.

Šokti ir siekti puikių rezultatų niekada ne vėlu! Tad laukiame naujų šokėjų!

.

Mes Facebook'e
Mūsų partneriai