West Coast Swing

 

West Coast Swing poriniai šokiai

Vadovė Gintarė Kirklytė

Kviečiame registruotis ir prisijungti!

West Coast Swing tai šiuolaikiškas porinis šokis, šokamas pagal įvairią šokių muziką: Blues, Jazz, Swing, Country, Rock and funk, Soul, Disco, Techno, rap, Hip-Hop, Pop ir kt.

West Coast swing priklauso socialinių t.y. mėgėjiškų šokių grupei, todėl šio šokio žingsniai ir deriniai lengvai įsisavinami ir yra prieinami įvairaus amžiaus žmonėms. Žingsniai pasižymi savotiška slystančia technika, o partnerės vedimo technika pagrįsta lanksčiu rankų susikabinimo įtempimu ir valdymu.

West Coast swing šokių technika smarkiai vystėsi pastaruosius 60 metų ir skirtingai nei kiti svingo stiliaus šokiai vystosi iki šiol. Šiuo metu jau yra sukurta apie 5000 įvairių šio šokio figūrų ir kiekvienais metais jų sukuriama dar daugiau. WCS galima šokti praktiškai pagal visus šių laikų muzikinius hitus, kuriuos girdime per radijo stotis. Todėl tai šokis labiausiai tinkantis šokti naktiniuose klubuose, diskotekuose, vakarėliuose.

Kelias nesudetingas šokių figūras galima pamatyti

Yra manoma, kad West Coast Swing yra kilęs iš lindyhopo. Didžiausią įtaką WCS šokių atsiradimui padarė Dinas Kolinzas (Dean Collins). Tai šokėjas ir šokių mokytojas, 1937 m. iš Niujorko atvykęs į Vakarinę Los Andželo m. (JAV) pakrantę ir pradėjęs mokyti savito ir naujo svingo stiliaus, kuris ilgainiui ir buvo pavadintas West Coast Swing (Vakarų pakrantės svingas).
Iki 1990 m. šis šokis buvo populiarus tik Amerikoje ir Kanadoje. XXI amžiaus pradžioje pradėjo plisti ir kitose Pasaulio šalyse.

Šiek tiek iš West Coast Swing istorijos:

WEST COAST SWING šiuo metu jau tapo populiarus ir Europoje. Vyksta West Coast Swing Tarptautiniai Festivaliai, varžybos, vakarėliai į kuriuos suvažiuoja šokėjai iš įvairių Pasaulio šalių.

West Coast Swing šokis varžybose:

West Coast Swing- tai improvizacijos šokis:

Kviečiame apsilankyti West Coast Swing porinių šokių pamokose!

 

West Coast Swing poriniai šokiai tvarkaraštis 2019 m. rugsėjis-gruodis

Užsiėmimai vyksta:
Ogmios miestas, Vilnius
Lakūnų g. 24, PC “Outlet Park”, II aukštas, laisvalaikio terasa, durų Nr.14

Diena Laikas Grupė Kaina Vadovas
Trečiadienis 20.30-21.30 West Coast swing porinių
šokių grupė jaunimui ir suaugusiems Galima prisijungti!
30 Eur. 4 sav./ 4 k. 1 k. sav.,
Vienas užsiėmimas-8 Eur.
Gintarė Kirklytė

 

Mokėjimų už šokių užsiėmimus tvarka:

Abonemento mokėjimo tvarka suaugusiems
Už šokių pamokas mokama į priekį, per pirmąjį užsiėmimą už 4 savaites. Praleidus pamokas, užsiėmimai nėra nukeliami į priekį, pinigai negrąžinami.
Vienkartinis mokestis už pamoką mokamas pamokos pradžioje, jo mokėjimo kartai neribojami.
Įmonės rekvizitai mokant pavedimu yra čia

Pradedantiesiems pirmas užsiėmimas nemokamas!

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA
tel. +37069813428, el.paštas: neringa.kir@gmail.com

.

Mes Facebook'e
Mūsų partneriai